Email Password
Forgot your password?
  Prev Next  
Subscribe To This Calendar
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
1
Track - Varsity vs. Arvada West, Chatfield, Columbine, D'Evelyn, Dakota 3:30 PM
Soccer - Girls JV vs. Golden 4:00 PM
Baseball - JV vs. Ponderosa 4:15 PM
Baseball - Varsity vs. Ponderosa 4:15 PM
Lacrosse - Girls Varsity vs. Air Academy 5:00 PM
Soccer - Girls Level 3 vs. Golden 5:30 PM
Soccer - Girls Varsity vs. Golden 7:00 PM
Lacrosse - Girls JV vs. Air Academy 7:00 PM
2
Tennis - Girls Varsity vs. D'Evelyn 3:30 PM
Tennis - Girls JV vs. D'Evelyn 3:30 PM
Swim/Dive - Boys Varsity vs. Standley Lake 4:00 PM
3
Track - Varsity vs. Chatfield, Columbine, Dakota Ridge, Arapahoe 3:00 PM
Tennis - Girls Varsity vs. Conifer 3:30 PM
Tennis - Girls JV vs. Conifer 3:30 PM
Soccer - Girls Level 3 vs. Dakota Ridge 4:00 PM
Soccer - Girls JV vs. Evergreen 4:00 PM
Soccer - Girls Varsity vs. Evergreen 6:00 PM
4
Soccer - Girls Level 3 vs. Chatfield 10:00 AM
Baseball - JV vs. ThunderRidge 11:00 AM
Baseball - JV vs. ThunderRidge 1:00 PM
5
6
Track - Varsity vs. Tba
Baseball - Level 3 vs. Rangeview 4:30 PM
Soccer - Girls Level 3 vs. Arapahoe 4:30 PM
7
Tennis - Girls JV vs. Wheat Ridge 3:30 PM
Tennis - Girls Varsity vs. Wheat Ridge 3:30 PM
Soccer - Girls JV vs. Valor Christian 4:00 PM
Swim/Dive - Boys Varsity vs. Arvada West, Chatfield, Columbine, D'Evelyn, Ev 4:00 PM
Lacrosse - Girls Varsity vs. Douglas County 4:00 PM
Lacrosse - Girls JV vs. Douglas County 6:00 PM
Soccer - Girls Varsity vs. Valor Christian 7:00 PM
8
Track - Varsity vs. D'Evelyn, Evergreen, Ponderosa 2:30 PM
Tennis - Girls JV vs. D'Evelyn 3:30 PM
Lacrosse - Boys JV vs. Ponderosa 4:00 PM
Baseball - JV vs. Mountain Range 4:30 PM
Lacrosse - Boys Varsity vs. Ponderosa 5:00 PM
9
Tennis - Girls JV vs. Green Mountain 3:30 PM
Tennis - Girls Varsity vs. Green Mountain 3:30 PM
Soccer - Girls JV vs. Green Mountain 4:00 PM
Swim/Dive - Boys Varsity vs. Columbine 4:00 PM
Baseball - JV vs. Hinkley 4:15 PM
Baseball - Varsity vs. Hinkley 4:15 PM
Lacrosse - Girls JV vs. ThunderRidge 4:30 PM
Lacrosse - Girls Varsity vs. ThunderRidge 6:30 PM
Soccer - Girls Varsity vs. Green Mountain 7:00 PM
10
Track - Varsity vs. Arvada, Pomona, Arapahoe, Cherry Creek, Chaparral, C 3:00 PM
Baseball - Level 3 vs. Palmer High School 4:00 PM
Soccer - Girls Level 3 vs. Evergreen 4:00 PM
11
Track - Varsity vs. Arvada, Pomona, Arapahoe, Cherry Creek, Chaparral, C 8:00 AM
Baseball - Varsity vs. Valor Christian 10:00 AM
Lacrosse - Boys Varsity vs. Denver South 11:00 AM
Lacrosse - Girls JV vs. Columbine 11:00 AM
Lacrosse - Boys JV vs. Denver South 12:30 PM
Baseball - JV vs. Valor Christian 12:30 PM
Lacrosse - Girls Varsity vs. Columbine 1:00 PM
12
13
Track - Varsity vs. Arvada West, Chatfield, Columbine, Conifer, D'Evelyn 3:30 PM
Soccer - Girls JV vs. Wheat Ridge 4:00 PM
Lacrosse - Boys Varsity vs. Overland 4:00 PM
Baseball - Varsity vs. Green Mountain 4:00 PM
Baseball - JV vs. Green Mountain 4:00 PM
Soccer - Girls Level 3 vs. Heritage 4:30 PM
Lacrosse - Boys JV vs. Overland 5:30 PM
14
Tennis - Girls Varsity vs. Valor Christian 3:30 PM
Tennis - Girls JV vs. Valor Christian 3:30 PM
Baseball - Level 3 vs. Abraham Lincoln 4:00 PM
Lacrosse - Girls Varsity vs. Valor Christian 7:00 PM
15
Soccer - Girls JV vs. Standley Lake 4:00 PM
Baseball - Varsity vs. D'Evelyn 4:00 PM
Lacrosse - Boys Varsity vs. Fountain Valley School 4:00 PM
Baseball - JV vs. D'Evelyn 4:00 PM
Soccer - Girls Level 3 vs. Denver East 4:00 PM
Lacrosse - Girls Varsity vs. Chaparral 5:30 PM
Soccer - Girls Varsity vs. Standley Lake 7:00 PM
Lacrosse - Girls JV vs. Chaparral 7:00 PM
16
Tennis - Girls JV vs. Evergreen 3:30 PM
Tennis - Girls Varsity vs. Evergreen 3:30 PM
Baseball - Level 3 vs. ThunderRidge 4:30 PM
Baseball - Level 3 vs. ThunderRidge 6:30 PM
17
Tennis - Girls Varsity vs. D'Evelyn, Dakota Ridge, Castle View, Highlands 8:00 AM
Swim/Dive - Boys Varsity vs. Arvada West, Chatfield, Columbine, D'Evelyn, Ev 2:45 PM
Soccer - Girls JV vs. Arvada 4:00 PM
Lacrosse - Boys JV vs. Cheyenne Mountain 4:00 PM
Soccer - Girls Level 3 vs. Dakota Ridge 4:00 PM
Baseball - Level 3 vs. Mountain Vista 7:00 PM
Lacrosse - Boys Varsity vs. Cheyenne Mountain 7:00 PM
Soccer - Girls Varsity vs. Arvada 7:00 PM
18
Track - Varsity vs. Columbine, Pomona, Grandview
Swim/Dive - Boys Varsity vs. Arvada West, Chatfield, Columbine, D'Evelyn, Ev 8:00 AM
Baseball - Varsity vs. Conifer 10:00 AM
Baseball - JV vs. Conifer 12:30 PM
Tennis - Girls Varsity vs. D'Evelyn, Dakota Ridge, Castle View, Highlands 8:00 PM
19
20
Tennis - Girls Varsity vs. Arvada West 3:30 PM
Tennis - Girls JV vs. Arvada West 3:30 PM
Soccer - Girls JV vs. Conifer 4:00 PM
Baseball - Varsity vs. Evergreen 4:00 PM
Baseball - JV vs. Evergreen 4:00 PM
Soccer - Girls Level 3 vs. Arvada West 4:00 PM
21
Tennis - Girls Varsity vs. Standley Lake 3:30 AM
Tennis - Girls JV vs. Standley Lake 3:30 AM
Track - Varsity vs. Arvada, Chatfield, Dakota Ridge, Evergreen, Golden, 3:30 PM
Lacrosse - Girls Varsity vs. Rangeview 4:00 PM
Lacrosse - Girls JV vs. Rangeview 5:30 PM
Soccer - Girls Varsity vs. Conifer 7:00 PM
22
Lacrosse - Boys JV vs. Valor Christian
Baseball - Varsity vs. Wheat Ridge 4:00 PM
Soccer - Girls Level 3 vs. ThunderRidge 4:00 PM
Baseball - JV vs. Wheat Ridge 4:00 PM
Lacrosse - Boys Varsity vs. Valor Christian 7:00 PM
23
Tennis - Girls Varsity vs. Arvada 3:30 PM
Tennis - Girls JV vs. Arvada 3:30 PM
Soccer - Girls JV vs. D'Evelyn 4:00 PM
Swim/Dive - Boys Varsity vs. Lakewood 4:00 PM
Soccer - Girls Varsity vs. D'Evelyn 4:00 PM
Baseball - Level 3 vs. Denver North 4:30 PM
Baseball - Level 3 vs. Denver North 6:30 PM
24
Track - Varsity vs. Arvada, Conifer, D'Evelyn, Evergreen, Golden, Green 3:30 PM
Track - Varsity vs. Conifer, Lakewood, Ralston Valley, Heritage 4:00 PM
Lacrosse - Girls JV vs. Grandview 4:00 PM
Soccer - Girls Level 3 vs. Legend 4:30 PM
Lacrosse - Boys JV vs. Pueblo West 5:00 PM
Lacrosse - Girls Varsity vs. Grandview 5:30 PM
Lacrosse - Boys Varsity vs. Pueblo West 7:00 PM
25
Track - Varsity vs. Conifer, D'Evelyn, Lakewood, Ralston Valley, Heritag 8:00 AM
Baseball - Varsity vs. Golden 11:00 AM
Lacrosse - Girls JV vs. Grand Junction 12:00 PM
Baseball - JV vs. Golden 1:30 PM
26
27
Baseball - JV vs. Arvada 4:00 PM
Baseball - Varsity vs. Arvada 4:00 PM
Lacrosse - Girls JV vs. Regis Jesuit 5:30 PM
Lacrosse - Girls Varsity vs. Regis Jesuit 7:00 PM
28
Soccer - Girls Level 3 vs. Columbine 4:00 PM
Baseball - Level 3 vs. Denver West 4:30 PM
Soccer - Girls Varsity vs. Wheat Ridge 7:00 PM
29
Baseball - Varsity vs. Standley Lake 3:30 PM
Lacrosse - Boys JV vs. St. Mary's 4:00 PM
Soccer - Girls Level 3 vs. Ralston Valley 4:00 PM
Baseball - JV vs. Standley Lake 4:00 PM
Lacrosse - Boys Varsity vs. St. Mary's 6:00 PM
30
Baseball - JV vs. Denver West 4:30 PM
AMPTerms & ConditionsPrivacy Policy
Copyright © 2002-2015 AMP Sports, LLC All Rights Reserved.
Use of this web site constitutes acceptance of our Terms and Conditions and Privacy Policy.
All designated brands and trademarks are the property of their respective owners.